ر اهنمای ویزیت غیر حضوری (تلفنی)

لطفا قبل از نوبت گیری برای مشاوره تلفنی متن زیر را مطالعه فرمایید:

1. حساب کاربری اختصاصی بیمار را با ذکر دقیق نام و نام خانوادگی و شماره ملی خود بیمار و شماره تلفن پاسخ گو از والدین ایجاد نمایید. برای باز کردن حساب کاربری از ایکون عضویت در بالا سمت چپ صفحه اصلی عضو شوید.

2.  پس از ورود به حساب کاربری خود، یک پیام با ذکر مشکلی که دارید (حداکثر 10 کلمه)، ثبت نمایید.

3. در صورتی که تنها نیاز به تجدید دارید نوبت نگیرید و فقط نام بیمار،کد ملی، نام و دوز دارو، نوع بیمه را در یک پیام جدید، ارسال نمایید تا نسخه تجدید شود و کد رهگیری برایتان در پیام پشتیبانی ارسال گردد. (هزینه تجدید نسخه ۱۰۰ هزار تومان است. اما با یک صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور صاحب الزمان به صورت رایگان انجام میشود)

4. در صورت نیاز به ویزیت، مبلغ ۲۰۶ هزار تومان به کارت بانکی 5041721067087016 به نام سیده صدیقه مدنی واریز نمایید سپس شماره پیگیری فیش واریزی،  4 رقم اخر کارت مبدا و تاریخ واریز را به صورت تیکت دیگری در حساب کاربری خود ثبت نمایید.

5. تصویر آزمایشات، گرافی ها و سونوگرافی های انجام شده را ارسال نمایید.

6. نوبت گیری را با انتخاب یکی روز های هفته انجام دهید و با ارسال یک پیام درخواست خود را اعلام نمایید. انتخاب شما مورد بررسی قرار می گیرید و اولین نوبت خالی برای مشاوره تلفنی ظرف 48 ساعت برای شما ثبت شده و از طریق پیام به اطلاعتان میرسد.

7. برای اطلاع از ساعات فعلی ویزیت صفحه اصلی سایت، (زمان نوبت دهی) مراجعه نمایید.

8. در صورتی که فرزند شما پایش رشد و بلوغ می شود در هر ویزیت باید قد و وزن جدید وی را اندازه گیری نموده باشید. برای اطلاع از نحوه صحیح اندازه گیری به قسمت وبلاگ، قسمت پایش رشد کودکان و نوجوانان، بخش نحوه صحیح اندازه گیری قد و وزن مراجعه نمایید.

9. پس از ارسال پیام، برای مشاهده پاسخ دکتر مدنی به پیامتان، لطفا روی قسمت منو (سه خط بالا سمت راست) کلیک کرده و وارد پیام پشتیبان، شوید. 

 

اگر موارد ذکر شده را اجرا نموده اید، شما آماده نوبت گیری هستید.