بیوگرافی من

متولد 1363 تهران در خانواده ای مذهبی و تحصیل کرده متولد شدم. پس از گذراندن تحصیلات مدرسه و با 2سال موفقیت در آزمون المپیاد زیست کشوری و کسب مدال برنز، در سال 81 با رتبه 44 در زیرگروه پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم. به دلیل علاقه زیاد به پژوهش از همان سال همزمان با تحصیل پزشکی، در طرح های پژوهشی بهترین مراکز تحقیقاتی دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی و ایران مشارکت داشتم. در سال 90 به صورت مستقیم (straight)، وارد رشته تخصص بالینی بیمارهای کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران شدم. 

با کسب رتبه در بورد تخصصی و سوابق آموزشی و مقالات معتبر چاپ شده، عنوان clinician scientist از طرف وزارت بهداشت انتخاب شده و مجددا به صورت مستقیم پس از شرکت در آزمون ورودی فوق تخصص بیماریهای غدد و متابولیسم کودکان و کسب رتبه 1، همزمان دوره دکتری پژوهشی سلول درمانی دیابت و فوق تخصص بالینی بیماری های غدد و متابولیسم کودکان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران شروع کردم.

در مهر 1398 به عنوان تنها نماینده وزارت بهداشت در دیدار با رهبر معظم سخنرانی کوتاهی داشتم. نهایتا در سال 1400 پس از فراقت از تحصیل فوق تخصص و دکتری، از طرف وزارت بهداشت به عنوان هیئت علمی به دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله معرفی شدم.

صفحه مرتبط با رزومه پژوهشی من در سایت گوگل اسکلار  (https://scholar.google.com/citations?user=B5GLGoUAAAAJ&hl=en&oi=ao) و سایت اساتید هیئت علمی دانشگاه های عوم پزشکی (https://isid.research.ac.ir/Sedigheh_Madani) موجود می باشد.